Topení Zamrazovací sestava Sledování kotelen Voda

Strojník-topič, mechanik MaR

Řízení provozu a zajištění obsluhy odběrních plynových zařízení a kotlů v nízkotlakých plynových kotelnách s automatizovanými regulačními prvky, výměníkových předávacích stanic a klimatizačních zařízení, systémů pro čerpání a úpravu vod a dálkové měření a regulaci vytápění. Seřizování řídících a regulačních prvků, provádění funkčních zkoušek. Výměny a opravy potrubí a armatur v kotelnách a strojovnách.

Požadavky: Vyučení v technickém oboru, vyhláška č.50/1978 § 4. Osvědčení o způsobilosti topiče k obsluze nízkotlakých kotlů. Flexibilita, samostatnost a spolehlivost. Řidičský průkaz skupiny B.

Nástup možný ihned

Směnovost: Jednosměnný provoz

Zaměstnání na: Plný pracovní poměr

Ing.Milan Škrdleta  Mobil : 702 213 464

Vzduchotechnik

Náplň práce:

Údržba a opravy vzduchotechnických rozvodů, správa klimatizačních jednotek.

Nabízíme:

·         Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u renomované společnosti.

·         Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech.

·         Práci ve 3 směnném provozu.

·         Spolupráce v počátcích na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

·         Příspěvek na stravné (stravenky).

·         Možnost nástupu IHNED, nebo po dohodě.

Minimální požadavky na pozici:

Požadujeme řemeslnou zručnost, schopnost samostatného rozhodování, komunikativnost

Dispečer se zaměřením elektro

·         Kontrola a zajištění řádné funkce technologických zařízení v nemocničním areálu z pracoviště dispečinku.

·         Řešení poruchových stavů technologických zařízení.

·         Řízení oprav technologických zařízení.

·         Případné drobné zásahy a opravy silnoproudých zařízení v rámci areálu.

 Nabízíme:

·         Střední odborné vzdělání s výučním listem elektro oboru.

·         Nejlépe 2 roky na podobné pozici; není podmínkou (vhodné i pro absolventa elektro oboru).

·         Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č.50/1978 Sb. § 5 a vyšší.

Strukturované životopisy prosíme zaslat na kontaktní osobu:

Radka Žáková                731 609 958

Sunday the 22nd. Cílem naší společnosti je zajistit pro naše zákazníky komplexní služby garantované jedním dodavatelem - Joomla Templates
Blowjob