Topení Zamrazovací sestava Sledování kotelen Voda

Tato divize je v provozu od založení společnosti OMNICON s.r.o. a byla historicky hlavním oddělením, které zaměstnávalo nejvíce lidí. V současné době je tomu stále tak.

Cílem naší společnosti je, aby naši klienti nemuseli hledat tyto služby u jiných firem, ale našli vše u jednoho dodavatele, společnosti OMNICON s.r.o.

V rámci řádného plnění jsme se rozhodli maximálně vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, flexibilně reagovat na momentální situaci s maximálním důrazem na kvalitu zajišťování poskytovaných služeb.

Hlavním klientem naší společnosti je ÚVN (Ústřední vojenská nemocnice) ve Střešovicích pro kterou tyto technické služby zajišťujeme již více než 15 let.
 
  
Tato nabídka platí pro větší a rozsáhlejší firmy, které potřebují zajistit kompletní energetickou správu v bloku budov a nebo celém areálu různého typu. Klienti s méně rozsáhlými požadavky mohou využít našich dalších služeb z oborů energie a údržby, ze kterých vytvoříme tzv. "klientský balíček" dle Vašich potřeb a požadavků za smluvní ceny.

Přehled okruhů a oblastí, které jsme schopni zajistit a nabídnout v rámci tzb:

dodávka elektrické energie (kogenerace) 

dodávka tepla (vč. vybavení, zprovoznění a údržby kotelen) 

správa - sítí elektrických (vč. náhradních zdrojů) 

správa - sítí dodávek tepla 

správa vzduchotechnických rozvodů 

stálý technický dispečink  

řízení teplovodních a vzduchotechnických sítí systémem ASŘ = automatické systémy řízení)

M a R = měření a regulace (měření na elektrických a vzduchotechnických rozvodech)

řízení a tzv. "vizualizace" (řízení počítači, které je zobrazováno na světelných kontrolních panelech umožňujících stálou kontrolu technického zajištění objektu)

Friday the 23rd. Cílem naší společnosti je zajistit pro naše zákazníky komplexní služby garantované jedním dodavatelem - Joomla Templates